درباره ما

کمپینو

کمپینو آژانس خلاقیت هنری در فضای دیجیتال است و تمام نیازهای تبلیغاتی یک کمپانی یا برند را پوشش می‌دهد.
ما یک گروه خلاق ایده‌پرداز و طراح هستیم. حتی اگر هیچ ایده‌ای برای مطرح کردن کسب‌وکارتان در دنیای دیجیتال ندارید ما برای شما ایده‌پردازی می‌کنیم. تیم خلاقیت کمپینو بهترین و پراثرترین راه‌کارها را برای ورود شما به بازار ارائه می‌کنند.
تبلیغات در انواع رسانه‌های دیجیتال مانند اپلیکیشن‌ها و یا وب‌سایت‌ها با طراحی جذاب و تاثیرگذار، جزو مهارت‌های تیم گرافیک کمپینو است.
تیم توسعه برند ما مخاطب شما را شناسایی می‌کند و صدا و پیام شما را به گوش او می‌رساند.
ما با استفاده از راهکارهای هوشمند و نسل جدید شیوه‌های تبلیغی و اطلاع‌رسانی، هر یک ریال از هزینه‌ی شما برای تبلیغات را به صورت هدفمند هزینه می‌کنیم. امروز دوره‌ی بارگذاری بنرهای تبلیغی در نوار کناری وبسایت‌های پربازدید بدون بررسی هوشمندانه و پیش‌بینی نتیجه به سر رسیده و هر گام شما در دنیای دیجیتال مارکتینگ باید با استراتژی دقیق و پرثمر برداشته شود.
تیم دیجیتال مارکتینگ کمپینو از جوانان و نخبه‌های صنعت تبلیغات کشور تشکیل شده که با بررسی دقیق و به‌روز از اتفاقات لحظه‌ای این صنعت پرشتاب و تسلط بر ابزارهای متنوع و بدیع آن بهترین شیوه را برای تبلیغ و اطلاع‌رسانی محصولات و برندها انتخاب می‌کنند.
تمام تلاش ما اتصال محکم و پیوسته‌ی شما به مشتریان واقعی‌تان است. ما صداقت و شفافیت را مهم‌ترین اصل در ارتباط با مشتریانمان می‌دانیم. بر همین اساس از ابتدا آنها در جریان تمام جزئیات کارمان قرار خواهیم داد و بدون نظر آنها هیچ تصمیمی نمی‌گیریم.
ما در کنار مشتریانمان می‌ایستیم و حساب تمام هزینه‌های لازم را دقیق نگه می‌داریم تا مبادا خرج اضافی بر آنها تحمیل شود.