پیشران فروش و ترویج برند

توانمندی های تخصصی مرتبط با پیشران فروش و ترویج برند

 

پیشبرد فروش
پس از تلاش بسیار و صرف انرژی، محصولی در کارخانه شما تولید و توسط شبکه فروش توزیع می شود. چیدمان مناسب محصول، تزیین محصول، آموزش فروشنده و اقلام ترویجی فروش از جمله پشتیبانی هایی است که در فروشگاه ها از محصول شما می شود. این کار با معرفی محصول شما به خریداران از طریق ارائه نمونه، پروموشن، نمایش محصول، ارائۀ بروشور و معرفی محصول، آموزش مصرف کننده در مورد طریقه استفاده و سایر خدمات مشتری مداری که در هنگام خرید رخ می دهد ادامه خواهد داشت.

رخ دادن رویداد
یک خاطره ی ماندنی در ذهن مخاطب و همکاران، کاری است که تیم رویداد صفریک انجام می دهد.
یک مهمانی خوب، یک جشن بزرگ، یک دورهمی و باهم بودن مؤثر، یک نشست خبری، یک مسابقه ورزشی، یک همایش بزرگ، یک رونمایی از محصول و یک خاطره ی ماندنی در ذهن مخاطب و همکاران، کاری است که ما در کنار شما در واحد پیشبرد فروش و ترویج برند انجام می دهیم.

طراحی دکوراسیون و غرفه سازی
آدم ها ساختمان ها را می سازند و ساختمان ها آدم ها را.
دکور نمایشگاهی شما و یا همان فروشگاه و محل معرفی برند توسط خود شما ساخته می شود و این دکور، مخاطب و تصویر ذهنی برند شما را می سازد. استراتژی برند شما به ما می گوید که چه دکوراسیونی را برای شما طراحی کنیم. دکوراسیونی که بتواند استراتژی، محصول و خواست شما را از آن نمایشگاه برآورده کند.

چاپ
یک تبلیغ چاپی خوب هم تخصص می خواهد هم امکانات.
چاپ از اولین ابزارهای ارسال پیام های تبلیغاتی بوده است. با تغییر هر روزۀ دنیای پیرامون ما، این تکنولوژی نیز تغییر کرده است. بهره گیری از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در چاپ، می تواند برای ترویج برند شما مؤثر واقع شود.

هدایای تبلیغاتی
یک هدیه تبلیغاتی خوب مشتری را نسبت به برند شما دلگرم می کند.

موضوع: